Přehled duchovních správců v Sedlici

První dochované zápisy o obsazení místní fary jsou z roku 1357.
Dále uvádíme seznam duchovních, kteří působili v nově postaveném kostele.

Od Do Duchovní správce
2017 dodnes P. Rudolf Hušek
administrátor excurrendo
2017 dodnes P. Karel Vrba
výpomocný duchovní
2013 2017 P. Marcin Aleksander Piasecki
administrátor excurrendo
1998 2013 P. Jiří Cihelna
19971998 P. Ing. Petr Koutský
administrátor excurrendo
19901997 P. Gabriel Vlastimil Kofroň OPraem

(10. 5. 1922 - 18. 1. 1999)

19861990 P. Karel Vrba
19671986P. František Bernard Šiman CFSS

(14. 8. 1925 - 17. 1. 1986)

19591967 P. Stanislav Cetlovský
19531959 P. Antonín Šesták (23. 1. 1918 – 17. 1. 2006)


19511953 P. František Homolka


1951 P. J. Kocáb (2 měsíce)


19491950 P. Bohumil Mráz
19321949 P. Matěj Kolařík (15. 10. 1891 - 9. 10. 1949)


19171931 P. Václav Zach (26. 5. 1871 - 1. 9. 1931)
18941916 P. František Seyvalter, prvoděkan

(26. 7. 1854 - 20. 3. 1938)



18821894 Václav Kašpárek (25. 7. 1853 - 30. 6. 1894)


18741882 Jakub Wenzl (23. 7. 1823 - 18. 7. 1882)


18331874 Josef Babor


18021833 Tomáš Pavelka


17681802 M. Jordán Grebmayer


17521768 Filip Barák


17401752 Jan Felix Procházka


17001740 Vojtěch Burghard Beck


16981700 Augustin Jan Passer


16941698 Václav Vojta


16921694 Vilém Bernard Rozhon


16901692 Šimon Alexius Janatas


16891690 Laurigius


16871689 Anius Cyrilus


16861687 Ambrož Fischler


16851686 Eliáš Krska


16791685 Ludvík Vít Horacius


16751679 Václav Jan Rauch


1675  Vojtěch Litvín


16701675 Ferdinand Bartoloměj Fárovský


16421670 Adam Canovius


16361640 Michal August Natalis


1619  uporázdněné místo bez duchovního


   přes 200 let nelze zjistit žádné jméno duchovního


1408  plebán, jméno neznámé


1380? Duchek


13691380 Jan z Kladrub


13641369 Štěpán


13601364 Jarko


13591360 Pavel z Předšín (Paulus de Przedszyn)


13581359 Mikuláš


1358  Bertold


?1357 Michael